perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tregtar në italisht

Fjalë: tregtar (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (7): bottegaio, commerciale, commerciante, mercante, mercantile, negoziante, compratore
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian tregtar, tregtar flamujsh wikipedia, tregtar flamujsh vepra, tregtar flamujsh tregime, tregtar flamujsh subjekti, tregtar flamujsh pdf, tregtar në italisht, bottegaio në shqip
tregtar në italisht