perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tringëllin në italisht

Fjalë: tringëllin (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (7): echeggiare, risuonare, squillare, suonare, tintinnare, chiamare, denominare
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian tringëllin, tringëllin në italisht, echeggiare në shqip
tringëllin në italisht