perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vagina në italisht

Fjalë: vagina (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (3): fodero, guaina, vagina
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian vagina, vagina surgery, vagina smells like fish, vagina smell, vagina pimple, vagina names, vagina në italisht, fodero në shqip
vagina në italisht

Fjalë të ngjashme

lexoj kuranin një ankesë shtoj pesh