perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

varg në italisht

Fjalë: varg (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (24): conduttura, corso, decorso, quotazione, sequenza, serie, successione, catena, legame, vincolo, coda, fila, collezione, filare, governo, grado, ordine, rango, riga, schiera, seria, verso, poesia, catenina
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian varg, varg vikernes wife, varg vikernes racist, varg vikernes quotes, varg vikernes meme, varg vikernes blog, varg në italisht, conduttura në shqip
varg në italisht

Fjalë të ngjashme

në gjuhën shqipe njeri chelimo