perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vegël në italisht

Fjalë: vegël (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (9): apparecchio, arnese, attrezzo, congegno, meccanismo, mezzo, strumento, utensile, dispositivo
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian vegël, vegël në italisht, apparecchio në shqip
vegël në italisht

Fjalë të ngjashme

qiime forum merrjep qen