perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vendos në italisht

Fjalë: vendos (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (16): posare, appoggiare, collocare, comparire, giocare, mettere, piazzare, porre, riporre, rizzare, albergare, alloggiare, impiantare, insediare, installare, situare
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian vendos, vendos xp, vendos media, vendos llp, vendos industrietechnik gmbh, vendos industrietechnik, vendos në italisht, posare në shqip
vendos në italisht

Fjalë të ngjashme

pallto per gra shes makina krah pule