perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vesh në italisht

Fjalë: vesh (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (13): abbigliare, allestire, ammannire, apprestare, preparare, audizione, orecchia, orecchio, udito, rivestire, vestire, vestirsi, ansa
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian vesh, wesh news, veshbhusha, vesh me kominoshe, vesh mbathje, vesh komtare, vesh në italisht, abbigliare në shqip
vesh në italisht