perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vetëm në italisht

Fjalë: vetëm (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (14): appena, solamente, soltanto, romito, singolo, solitario, solo, unico, uno, medesimo, stesso, uguale, isolato, esclusivo
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian vetëm, vetëm për të qeshur, vetëm a po m'han raku, vetëm në italisht, appena në shqip
vetëm në italisht

Fjalë të ngjashme

pëllumb çitaku