perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vetëtimë në italisht

Fjalë: vetëtimë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (7): balenare, fulmine, guizzo, lampo, sprazzo, vampa, saetta
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian vetëtimë, vetëtimë në italisht, balenare në shqip
vetëtimë në italisht

Fjalë të ngjashme

shockwave flash ditar mesuesi