perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vizitë në italisht

Fjalë: vizitë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (2): visitare, visita
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian vizitë, vizitë në italisht, visitare në shqip
vizitë në italisht

Fjalë të ngjashme

esther shkop kreh loop