perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vogël në italisht

Fjalë: vogël (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (12): fanciullo, garzone, maschio, minuto, piccino, piccolo, ragazzo, esile, fine, fino, minuscolo, meschino
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian vogël, truri i vogël, sherri i vogël, qinqi i vogël, qingji i vogël, qeni vogël, vogël në italisht, fanciullo në shqip
vogël në italisht