perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vonoj në italisht

Fjalë: vonoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (15): accantonare, differire, posticipare, rimandare, rinviare, riporre, ritardare, soprassedere, tardare, dilatare, ritardo, esitare, indugiare, temporeggiare, tentennare
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian vonoj, vonoj në italisht, accantonare në shqip
vonoj në italisht