perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

xhep në italisht

Fjalë: xhep (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (1): tasca
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian xhep, cheap tickets, cheap thrills, cheap tablets, cheap smartphones, cheap flights from tirana to rome, xhep në italisht, tasca në shqip
xhep në italisht

Fjalë të ngjashme

gati share price njeriu shejtan