perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

zgjoj në italisht

Fjalë: zgjoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (2): destare, svegliare
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian zgjoj, zgjoj në italisht, destare në shqip
zgjoj në italisht