perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

zhys në italisht

Fjalë: zhys (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (6): immergere, sommergere, affondare, immergersi, allagare, inondare
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian zhys, zhys në italisht, immergere në shqip
zhys në italisht