perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

zor në italisht

Fjalë: zor (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (8): disturbo, fastidio, grana, guaio, imbarazzo, impaccio, scocciatura, seccatura
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian zor, zor sonic, zor shrine circus, zor shrine, zor movie, zor lagaa ke haiya, zor në italisht, disturbo në shqip
zor në italisht

Fjalë të ngjashme

çift anadal artistik magazine