perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: ja

Fjalor: anglisht ja
Përkthime: here, there
ja në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: sem, tady, zde
ja në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: hier, umgib
ja në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: her, herhen, hid
ja në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: acá, ahí, aquí
ja në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: ici, voici, voilà
ja në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: ecco, qua, qui
ja në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: her
ja në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: вот, здесь, тут
ja në rusisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: во, вось, вот, тут
ja në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: siia, siin
ja në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: täällä, tänne, tässä
ja në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: εδώ
ja në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: ovamo, ovdje
ja në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: ide, íme, tessék
ja në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: čia
ja në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: aí, aqui, cá
ja në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: во-т, он, ось, от, ото, сюди, там, туди, тут
ja në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: oto
ja në polonisht »

Fjalë të ngjashme

ja rule, ja ta lefta, ja ke nge, ja albania, ja rule new york lyrics, ja rule net worth, ja rule gay, ja ni ja, ja biztown, jai ho