perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: javë

Fjalor: anglisht javë
Përkthime: week
javë në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: týden
javë në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: woche
javë në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: uge
javë në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: semana
javë në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: huitaine, semaine
javë në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: settimana
javë në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: uke
javë në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: неделька, неделя
javë në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: vecka
javë në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: неделя, седмица
javë në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: тыдзень
javë në bjellorusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: viikko
javë në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: εβδομάδα
javë në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: tjedan
javë në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: hét
javë në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: savaitė
javë në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: semana
javë në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: týždeň
javë në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: октава, тиждень
javë në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: tydzień
javë në polonisht »