perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: jehonë

Fjalor: anglisht jehonë
Përkthime: echo, repercussion, response, noise, report, resound, sound
jehonë në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: echo, odezva, odraz, ohlas, ozvěna, hlas, hluk, lomoz, pověst, šum, zpráva
jehonë në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: echo, resonanz, widerhall, geräusch, nachhall, schall
jehonë në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: ekko, genlyd, resonans, støj
jehonë në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: eco, repercusión, resonancia, ruido, voz
jehonë në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: contrecoup, écho, répercussion, résonance, résonnement, retentissement, bruit, éclat
jehonë në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: contraccolpo, eco, rimbalzo, ripercussione, rumore, verso
jehonë në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: ekko, gjenklang, resonans, drønn
jehonë në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: отзвук, эхо, отголосок
jehonë në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: återklang, efterklang, resonans, genklang
jehonë në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: водгук
jehonë në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: kaja
jehonë në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: kaiku
jehonë në finlandisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: odjek
jehonë në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: visszhang
jehonë në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: aidas
jehonë në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: eco, voz
jehonë në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: відгук, відзвук
jehonë në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: oddźwięk, odgłos
jehonë në polonisht »
Fjalor: grek
Përkthime: ηχώ
jehonë në greqisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: zvuk
jehonë në sllovakisht »

Fjalë të ngjashme

jehonë ferati