perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: jelek

Fjalor: anglisht jelek
Përkthime: vest, waistcoat
jelek në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: kazajka, tílko
jelek në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: west, weste
jelek në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: vest
jelek në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: chaleco
jelek në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: camisole, gilet
jelek në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: panciotto
jelek në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: kofta, undertrøye, vest
jelek në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: жилет, жилетка
jelek në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: kofta, väst
jelek në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: камізэлька
jelek në bjellorusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: ihokas, liivi
jelek në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: γιλέκο, φανέλα, φανελάκι
jelek në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: prsluk
jelek në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: mellény
jelek në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: liemenė
jelek në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: colete
jelek në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: vesta
jelek në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: жилет
jelek në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: kamizelka
jelek në polonisht »

Fjalë të ngjashme

jelek per femra, jelek me grep, jelek me shtiza, jelek jadi cantik, jelek és rendszerek, jelek maksud, jelek me ari, jelek port, jelek per nuse, jelek banget