perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: jetim

Fjalor: anglisht jetim
Përkthime: orphan
jetim në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: osiřelý, sirotek
jetim në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: waise, waisenhaus, waisenkind
jetim në gjermanisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: huérfano, pupilo
jetim në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: orphelin, orpheline
jetim në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: orfano
jetim në italisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: сирота
jetim në rusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: orpo
jetim në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: ορφανός
jetim në greqisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: árva, árvagyerek
jetim në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: našlaitis
jetim në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: órfão
jetim në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: сирота
jetim në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: sierota
jetim në polonisht »

Fjalë të ngjashme

jetim jam, jetim pa bab, jetim inc, jetim pa faj, jetim kam mbet, jetim u islamu, jetim znacenje, jetim jam pa bab, jetim pa nene