perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: jo

Fjalor: anglisht jo
Përkthime: miscarry, neither, no, nope, not, un, uncertainly, without
jo në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: ani, nic, nijak, nikoli
jo në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: illegal, kein, nein, nicht, ordinär
jo në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: el, ikke, inde, ingen, intet, nej
jo në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: execrar, inconmensurable, malograr, ni, ningún, no, tampoco
jo në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: nenni, non, pas, rien, viendrez-vous
jo në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: no, non
jo në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: ei, el, ikke, ingen, inne, nei, nek
jo në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: не, нет
jo në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: ej, icke, inte, nej
jo në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: не
jo në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: не, няма
jo në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: ei, mitte
jo në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: ei, en
jo në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: δεν, όχι
jo në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: ne
jo në kroatisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: ne
jo në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: desprevenido, fracassar, não, nenhum, no, quórum
jo në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: ne
jo në sllovenisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: ані, не, нені
jo në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: nie
jo në polonisht »

Fjalë të ngjashme

jo vetem mode, jojo, jo vetem fjale, jo se di, jo malone, jo vetem kafe, jo vetem kafe 2014, jo jo nuk ka, jo metalet, jo droges