perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: ju

Fjalor: anglisht ju
Përkthime: thou, you
ju në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: tebe, ty
ju në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: dich, du, euch
ju në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: de, dem, desto, dig, du, i
ju në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: os, tú, usted, ustedes, vos, vosotras, vosotros
ju në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: toi, tu, vous
ju në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: lei, tu, voi
ju në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: dess, desto, du
ju në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: вы
ju në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: du
ju në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: ты
ju në bjellorusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: sinä, te
ju në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: εσείς, εσύ, σας
ju në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: ti, vi
ju në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: te
ju në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: os, tu, use, você, vomitaras, vos, vós, vossos
ju në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: ty
ju në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: вас, ви, ти
ju në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: ty
ju në polonisht »

Fjalë të ngjashme

ju tub, ju gi oh, ju fal kengen time, ju ha per sgjalli, ju sjeni starsa, ju gi oh bam, ju mirepresim, ju gi oh games, ju kam lene allahun, ju tube muzika