perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: juaj

Fjalor: anglisht juaj
Përkthime: your, yours
juaj në anglisht »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: euer
juaj në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: deres, jeres
juaj në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: vuestro
juaj në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: vos, votre, vôtre
juaj në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: vostra, vostro
juaj në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: deres
juaj në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: ваш
juaj në rusisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: ваш, вашы
juaj në bjellorusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: teidän
juaj në finlandisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: vaš
juaj në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: tietek
juaj në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: seu, teu, vosso
juaj në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: vaša
juaj në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: ваш
juaj në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: wasz
juaj në polonisht »

Fjalë të ngjashme

juan mata, juan jesus, juan iturbe, juan cuadrado, juan bernat, juan quintero, juan alfonso baptista, juan roman riquelme, juan sebastian veron, juan pablo escobar