perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: këndoj

Fjalor: anglisht këndoj
Përkthime: chant, chanter, sing, troll
këndoj në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: opěvovat, pěvec, zazpívat, zpěvák, zpívat
këndoj në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: singen
këndoj në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: synge
këndoj në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: cantar, trinar
këndoj në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: cajoler, chante, chanter, chanteur, chevroter, chuinter
këndoj në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: cantare
këndoj në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: synge
këndoj në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: петь
këndoj në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: sjunga
këndoj në suedisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: laulma
këndoj në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: laulaa
këndoj në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: τραγουδώ, ψέλνω
këndoj në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: pjevati
këndoj në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: énekel, énekelni
këndoj në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: dainuoti, giedoti
këndoj në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: cantar, trinar
këndoj në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: spievať
këndoj në sllovakisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: śpiewać
këndoj në polonisht »