perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: kërcënoj

Fjalor: anglisht kërcënoj
Përkthime: menace, threaten, endanger, impend, jeopardize, threat
kërcënoj në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: hrozit, ohrozit, ohrožovat, vyhrožovat
kërcënoj në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: bedrohen, drohen, gedroht, gefährden
kërcënoj në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: hot, true
kërcënoj në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: amenazar, ladrar
kërcënoj në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: menacer, montrer
kërcënoj në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: minacciare
kërcënoj në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: hot, hota, true
kërcënoj në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: грозить, угрожать
kërcënoj në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: hot, hota, hotelse
kërcënoj në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: гразіць, пагражаць
kërcënoj në bjellorusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: uhata, uhkailla
kërcënoj në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: απειλώ
kërcënoj në greqisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: fenyegetni
kërcënoj në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: grėsti
kërcënoj në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: ameaçar, intimidar
kërcënoj në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: грозити, денонсувати, загрожувати, погроза, схил, погрожувати, обвинуватьте
kërcënoj në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: grozić, odgrażać, zagrażać
kërcënoj në polonisht »