perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: kërcu

Fjalor: anglisht kërcu
Përkthime: clod, clog, log
kërcu në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: hlupák, kulatina, poleno
kërcu në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: block, holzscheit, klotz
kërcu në gjermanisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: troza
kërcu në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: bûche, pierre, rondin
kërcu në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: ceppo
kërcu në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: kubbe, stokk
kërcu në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: бревно, колода, чурбан
kërcu në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: kubbe
kërcu në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: даўбешка, пацурбалак
kërcu në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: halg
kërcu në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: halko
kërcu në finlandisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: fahasáb, rönk, rönkfa
kërcu në hungarisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: група, групка, гурток, колода, опецьок
kërcu në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: kłoda
kërcu në polonisht »