perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: këtu

Fjalor: anglisht këtu
Përkthime: here, there
këtu në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: sem, tady, zde
këtu në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: hier, umgib, hierzulande
këtu në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: her, herhen, hid, hær, hit
këtu në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: acá, ahí, aquí
këtu në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: ici, voici, voilà, céans, ci, y
këtu në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: ecco, qua, qui
këtu në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: her, hær, hit
këtu në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: вот, здесь, тут, сюда
këtu në rusisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: во, вось, вот, тут
këtu në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: siia, siin
këtu në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: täällä, tänne, tässä
këtu në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: εδώ
këtu në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: ovamo, ovdje
këtu në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: ide, íme, tessék, itt
këtu në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: čia
këtu në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: aí, aqui, cá
këtu në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: во-т, он, ось, от, ото, сюди, там, туди, тут
këtu në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: oto, tutaj
këtu në polonisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: här, hit
këtu në suedisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: tu
këtu në sllovakisht »

Fjalë të ngjashme

kliko këtu