perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: ka

Fjalor: bullgare ka
Përkthime: вол
ka në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: вол
ka në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: härg
ka në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: härkä
ka në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: βόδι
ka në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: vol
ka në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: ökör
ka në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: jautis
ka në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: boi
ka në portugalisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: bou
ka në rumanisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: vol
ka në sllovenisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: wspaniały
ka në polonisht »

Fjalë të ngjashme

ka kryeqytet frankfurt, ka baba cun, ka bar, ka las vegas, ka of acetic acid, ka cirque du soleil, ka of hcl, ka to pka, ka leisure, ka values