perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: kafene

Fjalor: anglisht kafene
Përkthime: cafe, café, cafeteria, coffeehouse, coffee-house, tearoom, tea-room
kafene në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: káva, kavárna, bufet
kafene në çeki »
Fjalor: danez
Përkthime: kafé, fik, kafeteria
kafene në danisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: café, cafétéria
kafene në frëngjisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: kafé, fik, kafeteria
kafene në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: кафе, кафетерий, кофейня
kafene në rusisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: кафе
kafene në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: кафэ, кафэтэрый
kafene në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: kohvik
kafene në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: kahvila
kafene në finlandisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: kavana
kafene në kroatisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: café, cafetaria, taberna
kafene në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: kaviareň
kafene në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: готель, і-кафе, кафе, кафе-кондитерська, кафі, чайна, кафетерій
kafene në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: kafejka, kawiarnia
kafene në polonisht »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: cafe, café, cafeteria
kafene në gjermanisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: café, cafetería
kafene në spanjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: bar
kafene në italisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: fik, kafé, kafeteria
kafene në suedisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: kávéház
kafene në hungarisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: kavarna
kafene në sllovenisht »

Fjalë të ngjashme

kafene jon, kafene net, kafene jone, kafene bg, kafene ja jone, kafene ja, kafene jajon, kafene j, kafene oci, kafene jon 325