perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: kafkë

Fjalor: anglisht kafkë
Përkthime: cranium, skull
kafkë në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: lebka
kafkë në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: gehirnschale, schädel, totenkopf
kafkë në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: hovedskal, kranium, skalle
kafkë në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: calavera, casco, cráneo
kafkë në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: crâne
kafkë në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: cranio, teschio
kafkë në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: hodeskalle, kranium, skalle
kafkë në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: череп
kafkë në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: kranium, skalle
kafkë në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: череп
kafkë në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: чэрап
kafkë në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: kolp
kafkë në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: kallo, pääkallo
kafkë në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: κρανίο
kafkë në greqisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: koponya
kafkë në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: kaukolė
kafkë në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: casco, caveira, crânio, testa
kafkë në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: lebka
kafkë në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: череп
kafkë në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: czaszka
kafkë në polonisht »