perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: kakao

Fjalor: anglisht kakao
Përkthime: cocoa
kakao në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: kakao
kakao në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: kakao
kakao në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: kakao
kakao në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: cacao
kakao në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: cacao, cacaoyère, chocolat
kakao në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: cacao
kakao në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: kakao
kakao në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: какао, какаовый
kakao në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: kakao
kakao në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: какао
kakao në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: какава, какававы
kakao në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: kakao
kakao në estonisht »
Fjalor: grek
Përkthime: κακάο
kakao në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: kakao
kakao në kroatisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: kakava
kakao në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: cacau
kakao në portugalisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: cacao
kakao në rumanisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: kakao
kakao në sllovakisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: kakao, kakaowy
kakao në polonisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: какао
kakao në ukrainisht »

Fjalë të ngjashme

kakao me qumesht, kakao pc, kakaotalk pc, kakao golden ticket, kakao account, kakaostory, kakaotalk mac, kakao for mac, kakao lol, kakaotalk