perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: kalli

Fjalor: anglisht kalli
Përkthime: ear, spike
kalli në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: klas
kalli në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: ähre
kalli në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: aks
kalli në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: espiga
kalli në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: épi
kalli në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: spiga
kalli në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: aks
kalli në norvegjisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: ax
kalli në suedisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: espiga
kalli në portugalisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: kłos
kalli në polonisht »

Fjalë të ngjashme

kali linux, kali i eger, kali i trojes, kali wikipedia, kali ne enderr, kali i detit, kali linux download, kali tu qi, kali dhe gomari, kali linux tutorial