perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: kamarier

Fjalor: anglisht kamarier
Përkthime: waiter, serve, server
kamarier në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: číšník
kamarier në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: kellner, server
kamarier në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: kelner, kypere, tjener
kamarier në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: camarero, server
kamarier në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: garçon, serveur, serveuse
kamarier në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: cameriere
kamarier në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: kelner, kypere, oppvarter, servitør
kamarier në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: кельнер, официант, сервер
kamarier në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: kypare, servitör
kamarier në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: афіцыянт
kamarier në bjellorusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: tarjoilija
kamarier në finlandisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: konobar
kamarier në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: pincér
kamarier në hungarisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: natakar
kamarier në sllovenisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: čašník, server
kamarier në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: дворецький, офіціант, офіціанте, таця
kamarier në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: kelner, serwer
kamarier në polonisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: criado, empregado
kamarier në portugalisht »

Fjalë të ngjashme

kamarier ne dubai, kamarier o kamarier, kamarier ne prishtine, kamarier ne tirane, kamarier durres, kamarier game, kamarier prishtine, kamarier banakier, kamarier vende pune, kamarier ne norvegji