perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: kamariere

Fjalor: kroat kamariere
Përkthime: konobarica
kamariere në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: felszolgálólány, pincérnő
kamariere në hungarisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: kochany
kamariere në polonisht »

Fjalë të ngjashme

kerkoj kamarier