perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: kashtë

Fjalor: anglisht kashtë
Përkthime: straw, blade, stalk
kashtë në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: brčko, sláma, stéblo
kashtë në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: stroh, grashalm, halm
kashtë në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: halm, strå
kashtë në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: paja
kashtë në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: chaume, paille, brin, fétu
kashtë në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: cannuccia, paglia
kashtë në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: halm, strå
kashtë në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: солома, стебель
kashtë në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: halm, strå
kashtë në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: салома
kashtë në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: põhk
kashtë në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: korsi, oljet, olki
kashtë në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: άχυρο
kashtë në greqisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: szalma
kashtë në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: šiaudinis
kashtë në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: paga, pala, palha, colmo
kashtë në portugalisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: pai, paie
kashtë në rumanisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: солома, стебло, вал, держак, древко, кермо, руль, ствол, стеблина, стерно, стовбур
kashtë në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: słoma, źdźbło
kashtë në polonisht »