perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: kasolle

Fjalor: anglisht kasolle
Përkthime: cabin, cottage, crib, hut, shack, shanty, hovel
kasolle në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: barák, bouda, chatrč, chýše, domeček, barabizna
kasolle në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: bude, hütte, bauernhaus, haus
kasolle në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: brakke, hytte, stue, stuers
kasolle në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: barraca, cabaľa, cabaña, casucha, choza, rancho
kasolle në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: cabane, case, chaumière, gourbi, hutte, paillote, piaule, taudis, bicoque, masure
kasolle në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: capanna, bicocca
kasolle në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: brakke, hytte, koie, stue, stuers, kåk
kasolle në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: лачуга, хата
kasolle në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: koja, stuga, kåk
kasolle në suedisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: maja, mökki, hökkeli
kasolle në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: καλύβα
kasolle në greqisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: faház, kunyhó, utastér
kasolle në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: lūšna
kasolle në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: barraca, cabana, choupana, rancho, choca, choça
kasolle në portugalisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: colibă
kasolle në rumanisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: chata
kasolle në sllovakisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: chata, chałupa
kasolle në polonisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: хаціна
kasolle në bjellorusisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: кубло, халупа, хатина
kasolle në ukrainisht »

Fjalë të ngjashme

kasolle per qen, moj kasolle, kasolle foto