perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: kastravec

Fjalor: anglisht kastravec
Përkthime: cucumber
kastravec në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: okurka
kastravec në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: gurke
kastravec në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: agurk
kastravec në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: pepino
kastravec në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: concombre
kastravec në frëngjisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: agurk
kastravec në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: огурец
kastravec në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: gurka
kastravec në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: краставица
kastravec në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: агурок
kastravec në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: kurk
kastravec në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: kurkku
kastravec në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: αγγούρι
kastravec në greqisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: uborka
kastravec në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: agurkas
kastravec në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: pepino
kastravec në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: uhorka
kastravec në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: огірок
kastravec në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: ogórek
kastravec në polonisht »

Fjalë të ngjashme

kastravec deti, kastraveca turshi, kastravec i eger, kastravec wikipedia, kastravec übersetzung, kastravec ne demek