perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: kat

Fjalor: anglisht kat
Përkthime: deck, floor, storey, story, upstairs
kat në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: etáž, patro, poschodí
kat në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: etage, geschoß, stirnhöhle, stock, stockung, stockwerk
kat në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: etage, våning
kat në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: piso, planta
kat në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: étage
kat në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: piano
kat në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: etasje, våning
kat në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: этаж
kat në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: våning
kat në suedisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: korrus
kat në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: kerros
kat në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: όροφος
kat në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: kat
kat në kroatisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: aukštas
kat në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: andar, planta
kat në portugalisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: etaj
kat në rumanisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: поверх
kat në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: piętro
kat në polonisht »

Fjalë të ngjashme

kat ph, kat dennings, kat dahlia - gangsta lyrics, kat dahlia, kat deluna, kat dahlia gangsta, kat graham, kat von d, kat cole, kat dennings hot