perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: katër

Fjalor: anglisht katër
Përkthime: four
katër në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: čtyři, čtyřka
katër në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: vier
katër në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: fire
katër në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: cuatro
katër në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: quatre
katër në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: quattro
katër në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: fire, fyra
katër në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: четыре
katër në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: fyra
katër në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: чатыры
katër në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: neli
katër në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: neljä
katër në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: τέσσερα, τέσσερις
katër në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: četiri
katër në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: négy, négyes
katër në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: keturi
katër në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: quatro
katër në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: štiri
katër në sllovenisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: štyri
katër në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: чотири
katër në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: cztery, dalej
katër në polonisht »

Fjalë të ngjashme

katër mass, katër përralla nga zullulandi