perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: katalog

Fjalor: anglisht katalog
Përkthime: catalogue, directory, index, list
katalog në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: katalog
katalog në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: katalog
katalog në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: katalog
katalog në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: catálogo, índice, lista, tabla
katalog në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: catalogue, livret
katalog në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: catalogo, listino
katalog në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: katalog
katalog në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: каталог
katalog në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: förteckning, katalog
katalog në suedisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: kataloog
katalog në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: hakemisto, luettelo
katalog në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: κατάλογος
katalog në greqisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: jegyzék, katalógus, könyvtár, mappa
katalog në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: katalogas
katalog në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: catálogo, índice, lista
katalog në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: adresár
katalog në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: каталог
katalog në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: katalog
katalog në polonisht »

Fjalë të ngjashme

katalog per floke, katalog per flok, katalog promosi, katalog carrefour, katalog tupperware, katalog hypermart, katalog oriflame, katalog giant, katalog tupperware januari 2014, katalog tupperware februari 2014