perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: katran

Fjalor: bullgare katran
Përkthime: катран, асфалт, смола
katran në bullgarisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: pigi, bituumen
katran në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: terva, piki
katran në finlandisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: kátrány, szurok
katran në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: degutas, derva, bitumas
katran në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: alcatrão, piche, betona, goma, pez
katran në portugalisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: dziesiątka, smoła
katran në polonisht »
Fjalor: anglisht
Përkthime: bitumen, pitch, pitching, tar
katran në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: asfalt, dehet, smůla, tér, živice
katran në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: erdpech, pech, teelöffelvoll, teer
katran në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: beg, bitumen, tjære
katran në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: alquitrán, betún, brea, pez
katran në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: bitume, goudron, poivron, poix
katran në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: bitume, catrame, pece
katran në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: bek, tjæra, tjære
katran në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: асфальт, дёготь
katran në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: beck, tjära
katran në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: смала
katran në bjellorusisht »
Fjalor: grek
Përkthime: κατράμι, πίσσα
katran në greqisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: bitum
katran në rumanisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: отже, смола, так
katran në ukrainisht »

Fjalë të ngjashme

katrina kaif, katrina bowden, katrina kaif hot, katran zagreb, katran zagreb klub, katran nedir, katran market in delhi, katran club, katran wikipedija, katran u cigaretama