perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: kilometër

Fjalor: anglisht kilometër
Përkthime: kilometre
kilometër në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: kilometr
kilometër në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: kilometer
kilometër në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: kilometer
kilometër në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: kilómetro
kilometër në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: kilomètre
kilometër në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: chilometro
kilometër në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: kilometer
kilometër në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: километр
kilometër në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: kilometer
kilometër në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: километър
kilometër në bullgarisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: kilomeeter
kilometër në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: kilometri
kilometër në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: χιλιόμετρο
kilometër në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: kilometar
kilometër në kroatisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: kilometras
kilometër në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: quilómetro
kilometër në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: km
kilometër në sllovakisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: kilometr
kilometër në polonisht »