perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: kimi

Fjalor: anglisht kimi
Përkthime: chemistry
kimi në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: chemie
kimi në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: chemie
kimi në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: kemi
kimi në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: química
kimi në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: chimie
kimi në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: chimica
kimi në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: kjemi
kimi në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: химия
kimi në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: kemi
kimi në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: химия
kimi në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: хімія
kimi në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: keemia
kimi në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: kemia
kimi në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: χημεία
kimi në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: kemija
kimi në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: kémia
kimi në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: chemija
kimi në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: química
kimi në portugalisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: chimie
kimi në rumanisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: chémia
kimi në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: хімія
kimi në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: chemia
kimi në polonisht »

Fjalë të ngjashme

kimi raikkonen, kimi organike, kimi ni todoke, kimi analitike, kimi no iru machi, kimi e thelluar, kimi 10, kimi 11, kimi ni todoke opening, kimia 8 pegi