perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: kishë

Fjalor: anglisht kishë
Përkthime: church
kishë në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: chrám, kostel
kishë në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: kirche
kishë në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: kirke
kishë në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: iglesia
kishë në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: église, moutier
kishë në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: chiesa
kishë në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: kirke
kishë në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: костел, костёл, церковь
kishë në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: kyrka
kishë në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: църква
kishë në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: царква
kishë në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: kirik
kishë në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: kirkko
kishë në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: εκκλησία
kishë në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: crkva
kishë në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: egyház, katedrális, székesegyház, templom
kishë në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: bažnyčia
kishë në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: templo
kishë në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: cerkev
kishë në sllovenisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: kostol
kishë në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: церква
kishë në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: kościół
kishë në polonisht »