perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: klient

Fjalor: anglisht klient
Përkthime: client, acquirer, buyer, consumer, customer, shopper
klient në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: klient, zákazník, kupec, odběratel
klient në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: interessent, klient, kunde, käufer
klient në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: klient, kunde
klient në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: cliente, interesado, parroquiano, comprador
klient në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: client, chaland, command
klient në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: avventore, cliente, compratore
klient në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: klient, kunde
klient në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: клиент
klient në rusisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: кліент
klient në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: klient
klient në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: asiakas
klient në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: πελάτης, μουστερής
klient në greqisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: kliens, ügyfél
klient në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: klientas, pirkėjas
klient në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: cliente, freguês, paroquiano, comprador
klient në portugalisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: client
klient në rumanisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: випадок, діло, замовник, клієнт, коробка, нагода, патрон, покупець, скриня, справа, футляр, чохол
klient në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: interesant, klient
klient në polonisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: klient, köpare, kund, kunde
klient në suedisht »

Fjalë të ngjashme

klient eurolive net, klient eccobet.com, klient poczty, klient ftp, klient informatics, klient irc, klient soundcloud, klient poczty android, klient synonim, klient - korosu