perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: kofshë

Fjalor: anglisht kofshë
Përkthime: thigh
kofshë në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: stehno
kofshë në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: oberschenkel, schenkel
kofshë në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: lår
kofshë në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: muslo
kofshë në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: cuisse, gigot
kofshë në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: coscia
kofshë në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: lår
kofshë në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: бедро, ляжка
kofshë në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: lår
kofshë në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: бедро
kofshë në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: клуб
kofshë në bjellorusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: reisi
kofshë në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: μηρός
kofshë në greqisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: comb
kofshë në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: šlaunis
kofshë në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: anca, coxa
kofshë në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: stehno
kofshë në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: бік, стегно
kofshë në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: udo
kofshë në polonisht »