perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: kollë

Fjalor: anglisht kollë
Përkthime: cough
kollë në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: kašel, kašlání, kašlat
kollë në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: husten
kollë në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: hoste
kollë në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: tos, toser
kollë në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: tousser, tousserie, toux
kollë në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: tosse, tossire
kollë në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: hosta, hoste
kollë në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: кашель, кашлять
kollë në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: hosta
kollë në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: кашаль
kollë në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: köhima
kollë në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: rykiä, rykiminen
kollë në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: βήχας, βήχω
kollë në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: kašalj
kollë në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: köhintés, köhögés
kollë në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: kosėti, kosulys
kollë në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: tos, tossir
kollë në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: kašeľ
kollë në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: кашель
kollë në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: kaszel
kollë në polonisht »

Fjalë të ngjashme

fshati kollë