perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: komedi

Fjalor: anglisht komedi
Përkthime: comedy, slapstick
komedi në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: komedie, veselohra
komedi në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: komödie, lustspiel
komedi në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: komedie, lystspil
komedi në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: comedia
komedi në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: comédie, momerie
komedi në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: commedia
komedi në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: farse, komedie, lystspill
komedi në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: комедия
komedi në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: komedi, komedier
komedi në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: комедия
komedi në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: камедыя
komedi në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: komöödia
komedi në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: komedia
komedi në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: κωμωδία
komedi në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: komedija
komedi në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: vígjáték
komedi në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: komedija
komedi në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: comedia, comédia, farsa, pantomima
komedi në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: komédia
komedi në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: комедія
komedi në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: komedia
komedi në polonisht »

Fjalë të ngjashme

komedi shqiptare, komedi shqip, komedi me titra shqip, komedi italiane, komedi shkodrane, komedi wikipedia, komedi pallati 176, komedi shqiptare pallati 176, komedi shqiptare tifozet, komedi shqiptare pas nje lajmi