perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: komentoj

Fjalor: anglisht komentoj
Përkthime: annotate, comment, include
komentoj në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: komentovat, kritizovat
komentoj në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: interpretieren, kommentieren
komentoj në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: kommentar
komentoj në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: comentar, glosar
komentoj në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: commenter, expliquer, gloser
komentoj në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: commentare
komentoj në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: kommentar
komentoj në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: комментировать
komentoj në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: anmärkning, kommentar
komentoj në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: каменціраваць
komentoj në bjellorusisht »
Fjalor: grek
Përkthime: σχολιάζω
komentoj në greqisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: comentar, glosar
komentoj në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: коментувати
komentoj në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: komentować
komentoj në polonisht »